Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Затверджені правила реєстрації статутів національних академій наук

0 46

Наказом Мінюсту від 29 червня 2016 року № 1787/5 затверджено Положення про реєстрацію статутів Національної академії наук України та національних галузевих академій наук.
Встановлено, що реєстрація статуту здійснюється Міністерством юстиції України на підставі заяви, до якої додаються оригінали та завірені в установленому законодавством порядку копії:
– Статуту академії наук;
– Висновки центрального органу виконавчої влади, який забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері наукової і науково-технічної діяльності;
– Висновки центрального органу виконавчої влади, який забезпечує формування та реалізує державну політику у відповідній сфері, – в разі реєстрації статуту національної галузевої академії наук.
Якщо документи подаються уповноваженим представником академії наук (крім президента академії наук), додатково подається оригінал (нотаріально завірена копія) документа, що посвідчує його повноваження.
Реєстрація статуту академії наук здійснюється безкоштовно.
Мін’юст приймає рішення про реєстрацію статуту або про відмову в його реєстрації не пізніше 1 місяця з дня отримання заяви та документів, шляхом видання наказу.
Рішення про відмову в реєстрації статуту академії наук може бути оскаржене в судовому порядку.
Зміни до статуту академії наук підлягають реєстрації в порядку, передбаченому для реєстрації статуту.
Скасування реєстрації статуту здійснюється Міністерством юстиції на підставі рішення суду шляхом видання наказу про скасування реєстрації статуту академії наук.

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар