Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Затверджено єдині вимоги до держорганів по роботі з документами для службового користування

0 66

Відповідно до вимог законодавства з питань доступу до публічної інформації урядом затверджені єдині вимоги до органів державної влади щодо роботи з документами та іншими матеріальними носіями інформації, що містять службову інформацію.

Постановою Кабміну від 19 жовтня 2016 року № 736 затверджено Типову інструкцію про порядок ведення обліку, зберігання, використання та знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, які містять службову інформацію.

Інструкція нормує процеси роботи суб’єктів владних повноважень з документами, що містять службову інформацію, зокрема, зібрану під час проведення оперативно-розшукової, контррозвідувальної діяльності, діяльності у сфері оборони держави, і яким відповідно до законодавства присвоюється гриф «Для службового користування».

Передбачається, що надання документу грифу «Для службового користування» дозволяється тільки після проведення суб’єктом владних повноважень «трьохскладена тесту», тобто, з обов’язковим дотриманням вимог частини другої статті 6 та статті 9 Закону «Про доступ до публічної інформації».

Виконання цих вимог сприятиме вдосконаленню роботи органів влади – розпорядників інформації в питаннях забезпечення доступу громадян до публічної інформації, а також зменшення кількості документів, що містять службову інформацію.

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар