Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Затверджено форми документів щодо отримання соцпослуг

0 76

Мінсоцполітики наказом від 14 липня 2016 года № 762 затвердив форми документів, необхідних для оформлення на обслуговування в територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Затверджено форми:

– Заяви;
– Медичного висновку про здатність до самообслуговування і необхідності сторонньої допомоги;
– Договору про надання соціальних послуг;
– Карти визначення індивідуальних потреб одержувача соціальних послуг;
– Акта обстеження матеріально-побутових умов;
– Журналу обліку громадян, яких обслуговує територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) безоплатно;
– Журналу обліку громадян, яких обслуговує територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) на платній основі.

Визнано таким, що втратив чинність, наказ Міністерства праці та соціальної політики від 10 червня 2010 № 135 про затвердження форм документів, необхідних при оформленні на обслуговування у територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

У заяві про надання соціальної послуги самотні громадяни підтверджують, що не мають працездатних родичів, зобов’язаних забезпечити їм допомогу і догляд, а також, що не уклали договір довічного утримання. Також необхідно вказати, що вони не отримують соціальні послуги від фізичної особи, якій призначено щомісячну компенсаційна виплата, допомога по догляду. Крім того, в заяві необхідно вказати адресу проживання рідних, як працездатних, так і непрацездатних.

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар