Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Законодавство приведоно у відповідність з КПК України

0 17

9 червня 2013 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо приведення законодавства у відповідність з Кримінальним процесуальним кодексом України», прийнятий Верховною Радою України 16 травня 2013 року.

Закон вносить зміни щодо уніфікації понять передбачених Кримінальним процесуальним кодексом України до ряду Кодексів та інших нормативно правових актів. Зокрема до: Кодексу України про адміністративні правопорушення, Господарського процесуального кодексу України, Кримінального кодексу України, Сімейного кодексу України, Цивільного кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України, Митного кодексу України, Закону України “Про міліцію” та інших Кодексів і Законів.


Залиште коментар