Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Закон, який дозволить ЕСКО-компаніям продовжувати інвестувати в термомодернізацію бюджетних установ, підписано Президентом України

29

Президент України Петро Порошенко підписав розроблений за активної участіДерженергоефективності Закон України щодо продовження укладання енергосервісних договорів длятермомодернізації будівель бюджетних установ.

Цей Закон дає “зелене” світло роботі ЕСКО-компаній у бюджетній сфері та дозволяє вирішити питання підвищення рівня енергоефективності у закладах соціальної сфери без залучення додаткових бюджетних коштів. Тепер ЕСКО-компанії матимуть усі законодавчі підстави залучати приватні інвестиції у впровадження енергоефективних заходів у школах, дитсадках, лікарнях тощо.

Зокрема, цим Законом удосконалено механізм енергосервісу і передбачено можливість застосування електронних аукціонів через систему PROZORRO для закупівель енергосервісу.

“Таким чином, у 2017 році ми продовжимо відкривати ринок енергосервісу у бюджетній сфері України. Його потенціал сягає близько 5 млрд євро”, – прокоментував Голова ДерженергоефективностіСергій Савчук та додав, що цьогоріч очікується укладання близько 100 ЕСКО-договорів.

Закон фактично є ще одним кроком до енергонезалежності та економічного розвитку всієї країни. Серед основних переваг Закону:

– зменшення енергоспоживання у близько 100 тис. бюджетних установ України;

– заощадження мільйонів гривень бюджетних коштів на модернізації бюджетних установ;

– активізація малого та середнього бізнесу, створення нових робочих місць;

– зміцнення співпраці влади та бізнесу в рамках ЕСКО-договорів;

– покращення комфортних умов перебування у закладах соціальної сфери.

Джерело:

Урядовий портал

Комментарии