Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Закон, який дозволить ЕСКО-компаніям продовжувати інвестувати в термомодернізацію бюджетних установ, підписано Президентом України

0 29

Президент України Петро Порошенко підписав розроблений за активної участіДерженергоефективності Закон України щодо продовження укладання енергосервісних договорів длятермомодернізації будівель бюджетних установ.

Цей Закон дає “зелене” світло роботі ЕСКО-компаній у бюджетній сфері та дозволяє вирішити питання підвищення рівня енергоефективності у закладах соціальної сфери без залучення додаткових бюджетних коштів. Тепер ЕСКО-компанії матимуть усі законодавчі підстави залучати приватні інвестиції у впровадження енергоефективних заходів у школах, дитсадках, лікарнях тощо.

Зокрема, цим Законом удосконалено механізм енергосервісу і передбачено можливість застосування електронних аукціонів через систему PROZORRO для закупівель енергосервісу.

“Таким чином, у 2017 році ми продовжимо відкривати ринок енергосервісу у бюджетній сфері України. Його потенціал сягає близько 5 млрд євро”, – прокоментував Голова ДерженергоефективностіСергій Савчук та додав, що цьогоріч очікується укладання близько 100 ЕСКО-договорів.

Закон фактично є ще одним кроком до енергонезалежності та економічного розвитку всієї країни. Серед основних переваг Закону:

– зменшення енергоспоживання у близько 100 тис. бюджетних установ України;

– заощадження мільйонів гривень бюджетних коштів на модернізації бюджетних установ;

– активізація малого та середнього бізнесу, створення нових робочих місць;

– зміцнення співпраці влади та бізнесу в рамках ЕСКО-договорів;

– покращення комфортних умов перебування у закладах соціальної сфери.

Джерело:

Урядовий портал

Залиште коментар