Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

З 1 травня мінімальна зарплата – 1 450 гривень

0 25

З 1 травня 2016 року розмір мінімальної заробітної плати становить 1 450 грн (Закон України від 25.12.2015 р № 928-VIII “Про Державний бюджет України на 2016 рік”). Відповідно збільшився і розмір прожиткового мінімуму.
 
Таким чином, підприємці, які виплачують своїм працівникам зарплату в розмірі менше 1 450 грн, зобов’язані її підвищити.
 
Підвищення мінімальної зарплати також впливає на розмір єдиного соціального внеску, який сплачують підприємці за себе. Мінімальний розмір ЄСВ за травень складе 319,00 грн (за ІІ квартал 2016 року – 941,16 грн).
 
Разом з тим ставки єдиного податку в першій і другій групах не збільшаться, оскільки їх розмір залежить від мінімальної зарплати, встановленої на 1 січня звітного року.
 
Крім того, підвищення розміру мінімальної заробітної плати не впливає на розмір податкової соціальної пільги, так як він також прив’язаний до показників, встановлених на 1 січня.

Залиште коментар