Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

З 1 грудня 2020 року розмір ПМ становитиме 2 270 грн.

0 47

Розміри МЗП та ПМ затверджено Законом України від 14.11.2019 р. № 294-IX “Про Державний бюджет України на 2020 рік”.

Показник треба враховувати роботодавцям під час проведенні індексації, оскільки зарплата індексується в межах ПМ для працездатних осіб. При встановленні працівникам окладів відповідно до розміру ПМ, переглядати їх протягом року у зв’язку зі збільшенням ПМ немає потреби. Це пов’язано з тим, що мінімальний посадовий оклад установлюється в розмірі не меншому, ніж ПМ для працездатних осіб на 1 січня календарного року.

Аналогічна ситуація з граничним розміром доходу, що дає право застосовувати ПСП. Поріг для застосування ПСП прив’язаний до розміру ПМ, чинного для працездатної особи на 1 січня податкового року (пп. 169.4.1 ст. 169 ПКУ). 2020 року такий поріг дорівнює 2 940 грн (2 102 грн х 1,4). Незважаючи на підвищення розміру ПМ, ні поріг для застосування ПСП, ні розміри соцпільг не зміняться.

Розміри МЗП та ЄСВ залишаються без змін.

Залиште коментар