Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Європейські стандарти у пенсійному забезпеченні українських громадян

0 21

Кабінет Міністрів України на своєму засіданні схвалив пакет із чотирьох законопроектів, які докорінно змінюють принципи функціонування української системи пенсійного забезпечення.

 Уряд України пропонує нову систему пенсійного забезпечення українців, за якої пенсії будуть фінансуватися з трьох джерел — солідарного, накопичувального і недержавного рівнів.

 Існуюча солідарна система буде вдосконалена завдяки звільненню від невластивих функцій і скасуванню з 1 січня 2016 року спеціальних пенсій. При цьому буде збережено систему професійних пенсій для тих категорій пільговиків, які справді цього потребують.

 Держава має гарантувати громадянину контроль за збереженням і використанням коштів накопичувальної системи. Під егідою Пенсійного фонду буде створено спеціальний орган, який здійснюватиме публічне адміністрування накопичуваних людьми фінансів. Зокрема, Рада накопичувального фонду на конкурсних засадах залучатиме компанії з управління активами, робота яких, у свою чергу, знаходитиметься під контролем влади.

 Проект закону щодо накопичувальної пенсійної системи Уряд України внесено до Верховної Ради як невідкладний.

 Накопичувальна пенсійна система встановлює європейські стандарти в пенсійному забезпеченні та стане ще одним чинником розвитку української економіки. Кошти накопичувального фонду будуть вкладатися безпосередньо в українську економіку і за для створення нових робочих місць.

 Законопроекти про реформування пенсійної системи розроблені фахівцями Кабінету Міністрів після консультацій з громадськістю, українськими і закордонними експертами. Пакет законодавчих ініціатив також узгоджений з усіма членами парламентської коаліції.

ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

 

 

Залиште коментар