Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Європарламент змінив правила в’їзду в Шенгенську зону

0 104

5 липня Європарламент схвалив нову європейську систему дорожньої інформації та авторизації (ETIAS), яка повинна бути введена в 2021 році. Рішення ще має бути офіційно затверджено Радою Міністрів і опубліковано в Офіційному журналі ЄС.

Громадяни більше 60 країн і територій, звільнених від візових вимог для в’їзду в ЄС, повинні будуть заповнити електронну форму з їх особистими даними (включаючи ім’я, дату і місце народження, стать і громадянство), інформацією про документи для в’їзду (дійсність, країна випуску) , домашньою адресою і контактною інформацією, а також вказати країну першого в’їзду.

Заявник також буде інформувати владу про судимості за серйозні злочини (тероризм, сексуальну експлуатацію дітей, торгівлю людьми або наркотиками, вбивство і згвалтування), про перебування в конкретних зонах війни або конфлікту і про будь-яких адміністративних рішеннях, які потребують покинути країну, за останні 10 років.

У разі терористичних злочинів період буде поширюватися на попередні 20 років, і будуть потрібні додаткові роз’яснення щодо дати і країни винесення обвинувального вироку.

Дозвіл коштуватиме 7 євро, а для мандрівників у віці до 18 років і старше 70 років – безкоштовно. Дозвіл буде діяти протягом трьох років або до закінчення терміну дії проїзного документа.

Кожен запит буде автоматично перевіряється на відповідність усім відповідних баз даних. Переважна більшість заявників отримають дозвіл майже відразу.

Якщо при перевірці документів будуть позитивні відповіді на будь-який з питань про судимість, поїздках в райони конфліктів і розпорядженнях покинути країну, дані будуть перевірятися вручну, а ризик безпеки, міграції або епідемії оцінюватися індивідуально.

Джерело:

Юрліга

Залиште коментар