Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Всі особи з інвалідністю можуть безкоштовно паркуватися і зберігати транспортні засоби

0 36

Уряд вніс зміни до Порядку надання пільг інвалідам, членам їх сімей, законним представникам інвалідів (дітей-інвалідів), підприємствам, установам, організаціям громадських організацій інвалідів та сфери соціального захисту населення на безоплатне паркування і зберігання транспортних засобів.

Так, всі особи з інвалідністю можуть безкоштовно паркуватися і зберігати ТЗ. Раніше такі пільги мали лише особи з інвалідністю з ураженням опорно-рухового апарату.

Крім того, термінологія Порядку приведена у відповідність з законами «Про ратифікацію Конвенції про права осіб з інвалідністю та Факультативного протоколу до неї» і «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за парковку, зупинку, стоянку транспортних засобів на місцях, призначених для осіб з інвалідністю ».

Відповідну постанову Кабмін прийняв 31 січня.

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар