Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Врегульовано використання національного екранного часу згідно до квот

0 36

Визначено умови використання національного екранного часу відповідно до квот, встановлених статтею 15-2 Закону «Про кінематографію» (до 1 січня 2022 не менше 15%, а після 1 січня 2022 – не менше 30% загального щомісячного часу демонстрації фільмів має здійснюватися демонстрація національних фільмів, інших фільмів, вироблених суб’єктами кінематографії України, і творів національної кінематографічної спадщини).

Відповідні зміни передбачені постановою Кабміну від 16 травня 2018 року № 381.

Телерадіоорганізації та інші демонстратори фільмів незалежно від форми власності повинні складати статистичну звітність про свою діяльність, пов’язаної з використанням національного екранного часу, і про використання національного екранного часу протягом минулого місяця, яку подають щомісяця до 15 числа в Держкіно.

Контроль за використанням національного екранного часу та дотриманням квоти здійснюють Держкіно і місцеві органи управління кінематографією, а також Нацтелерадіо.

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар