Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Врегульовано порядок списання заборгованості на виплату і доставку пенсій товаровиробникам

0 22

Пенсійний фонд постановою від 25 грудня 2015 року № 27-2  затвердив Порядок списання сум заборгованості фактичних витрат на виплату і доставку пенсій, призначених відповідно до ст. 13 Закону «Про пенсійне забезпечення».

Документ визначає механізм списання сум заборгованості фактичних витрат на виплату і доставку пенсій, що утворилася в період з 1 січня 2015 року до 1 січня 2016 року біля платників єдиного податку 4 групи (с / г товаровиробники, у яких частка с / г товаровиробництва за попередній податковий рік дорівнює або перевищує 75%).

Нагадаємо, що раніше ВР Законом № 802-VIII повернула дані пільги с / г товаровиробникам, звільнивши їх від відшкодування витрат на виплату і доставку пільгових пенсій.

Постановою встановлено, що управління Пенсійного фонду в районах, містах, районах у містах, а також в містах і районах визначають суми заборгованості фактичних витрат на виплату і доставку пенсій за даними карток особових рахунків платників.

Списання сум заборгованості фактичних витрат на виплату і доставку пенсій здійснюється за наказом начальника відповідного управління Пенсійного фонду, в якому зазначаються:

– Повне найменування платника – юрособи або ПІБ фізособи – підприємця;

– Код ЄДРПОУ / реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія та номер паспорта (для фізосіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідні органи УКРІНФОРМ і мають відмітку у паспорті);

– Місцезнаходження / місце проживання платника;

– Сума заборгованості фактичних витрат на виплату і доставку пенсій, що утворилася в період з 1 січня 2015 року до 1 січня 2016 року, підлягає списанню.

На підставі наказу платнику надсилається повідомлення про списання заборгованості фактичних витрат на виплату і доставку пенсій.

Списані суми заборгованості фактичних витрат на виплату і доставку пенсій відображаються в картках особових рахунків платників із зазначенням дати прийняття рішення про їх списання.

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар