Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Врегульовані нюанси підготовки та прийняття рішень Кабміну

0 22

Уряд постановою від 11 травня № 329 внесло зміни до Регламенту Кабінету Міністрів, пов’язані з процедурою підготовки і прийняття рішень.

Передбачено, зокрема, введення планування проведення засідань Кабміну шляхом затвердження щоквартальних планів розгляду питань на засіданнях.

Також передбачено визначення вичерпного переліку невідкладних питань, за якими проекти актів можуть вноситися членами уряду безпосередньо на засіданні. Невідкладний розгляд цих проектів пов’язано із запобіганням виникненню надзвичайних ситуацій, ліквідацією їх наслідків або рішенням інших питань, пов’язаних з виникненням загрози життю і / або здоров’ю населення, а також вирішенням нагальних питань, пов’язаних з проведенням АТО. Відповідно, виключена норма Регламенту, що дозволяє міністрам вносити проекти актів на засіданні уряду без дотримання регламентних вимог.

Крім цього, постанова передбачає вдосконалення організації роботи урядових комітетів шляхом виключення з переліку проектів актів, які попередньо ними розглядаються, тих проектів, за якими відсутні неврегульовані розбіжності в позиціях заінтересованих органів. Такі проекти включаються до порядку денного чергового засідання уряду і схвалюються урядом в цілому без обговорення.

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар