Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР вирішила питання оперативно-розшукових справ, заведених до появи поліції

0 12

Верховна Рада 23 грудня прийняла Закон про внесення змін до деяких законодавчих актів у зв’язку з прийняттям Закону про Національної поліції з урахуванням пропозицій Президента України (законопроект № 3225).

У Законі враховано пропозицію Президента про те, що оперативно-розшукові справи, заведені оперативними підрозділами МВС до набрання чинності Закону про Національну поліцію (до 6 листопада 2015 року) передаються ліквідаційними комісіями в оперативні підрозділи Національної поліції України з урахуванням їх компетенції.

Оперативні підрозділи Нацполіціі приймають такі справи і набувають по них повноваження відповідно до Закону про ОРД і КПК.

Також врахована правка Президента щодо врегулювання питання подальшої підготовки фахівців для Нацполіціі вузами зі специфічними умовами навчання, які належать до сфери управління МВС і здійснювали підготовку фахівців за держзамовленням для потреб міліції.

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар