Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР скасувала Закон про реструктуризацію валютних кредитів

0 17

Верховна Рада на засіданні 27 січня розглянув ветований Президентом Закон про реструктуризацію валютних кредитів (законопроект № 1558-1).

Під час необхідного за процедурою голосування депутатам не вистачило голосів ні для згоди з пропозицією Президента відхилити Закон, ні для подолання вето. Таким чином, Закон скасовано.

Даний Закон був прийнятий ВР 2 липня 2015. Планувалося перевести всі валютні кредити в гривню за курсом 5,05 гривень за долар. Закон викликав великий резонанс і критику експертів. 9 грудня Закон був направлений на підпис Президенту – за словами голови ВР, тільки для того, щоб Петро Порошенко наклав вето.

Відзначимо, що Мінфіном спільно з Нацбанком і НАБУ розроблені нові законопроекти для підтримки отримали валютні кредити громадян і підприємств – «Про фінансової реструктуризації» і «Про реструктуризацію зобов’язань громадян України за кредитами в іноземній валюті, отриманим на придбання єдиного житла (іпотечні кредити)», які схвалені МВФ, узгоджені урядом.

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар