Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Військовослужбовців Нацгвардії будуть перевіряти на поліграфі

0 48

Особовий склад Національної гвардії України зможуть опитувати за допомогою поліграфа. Таке опитування проводитимуть для отримання вірогідної та орієнтовною інформації, яку іншим шляхом отримати неможливо, для з’ясування ступеня її достовірності та повноти, отримання додаткових відомостей, які можуть використовуватися в службово-бойової діяльності.

Зокрема, опитування за допомогою «детектора брехні» буде проводитися з метою виявлення:

– ознак приховування або спотворення особистих даних, окремих фактів біографії;

– правдивості наданої інформації;

– можливості причетності об’єкта опитування до підготовки або вчинення правопорушення;

– наявності боргів або фінансових зобов’язань, причетності до діянь, що передбачають юридичну відповідальність;

– розголошення об’єктом опитування відомостей, що становлять державну таємницю, службову або конфіденційну інформацію та ін.

Поліграф буде застосовуватися на підставі завдання керівника військової частини або Нацгвардії.

Результати опитування не матимуть будь-якої доказової сили, а тільки будуть орієнтувати на отримання матеріальних та інших доказів у порядку, передбаченому законодавством.

Інструкція про порядок організації і проведення опитування особового складу Національної гвардії України з використанням поліграфа затверджена  наказом МВС від 1 вересня 2017 року № 749, який вступить в силу після опублікування.

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар