Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Військова служба зараховується в госстаж, але не для додаткової відпустки

0 23

Період військової служби зараховується до стажу державної служби, але немає правових підстав для надання додаткової відпустки за цей час.

Якщо держслужбовець проходив військову службу з 2014 по 2016 рік, він не має права на додаткову відпустку за стаж, набрався в ці роки, оскільки ні дня не виконував своїх посадових обов’язків.

Після демобілізації і повернення до виконання своїх повноважень він буде мати право на таку відпустку з урахуванням часу проходження військової служби.

Це роз’яснено в листі Мінсоцполітики № 691/13/116-16.

Наприклад, якщо в липні 2015 року під час перебування на військовій службі у службовця настала чергова дата за стаж державної служби 19 років, скористатися додатковою відпусткою він зможе після відповідної дати і виходу на роботу в 2016 році вже за стаж служби 20 років.

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар