Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Відкрито безкоштовний доступ до держреєстру нормативно-правових актів

0 17

Уряд постановою від 24 лютого № 122 спростило доступ до інформаційного фонду Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів.

Прийнято рішення про віднесення інформації з інформфонда реєстру до публічної інформації в формі відкритих даних, яка публікується для вільного і безкоштовного доступу.

Згідно зі змінами, внесеними до Порядку ведення реєстру, будь-яка особа може вільно копіювати інформацію з реєстру, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема, в комерційних цілях, в поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту.

Інформація у формі відкритих даних підлягає оприлюдненню та регулярного оновлення на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних і на власному веб-сайті Міністерства юстиції.

Також цю інформацію надаватимуть за запитом з оплатою – відповідно до граничних норм витрат на копіювання або друк документів.

Раніше було платним надання права доступу, користування та одержання інформації на електронних чи паперових носіях, а також надання інших послуг з інформаційного фонду реєстру.

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар