Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Уряд спростив процедуру реєстрації нормативно-правових актів

0 7

Кабінет Міністрів ухвалив постанову «Про внесення змін до Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств, інших органів виконавчої влади» під час чергового засідання 24 березня.

«Затверджені зміни спростять процедуру державної реєстрації підзаконних нормативно-правових актів та сприятимуть її оптимізації», – зазначив заступник міністра юстиції Олександр Банчук.

Так, оптимізовано підстави для відмови у державній реєстрації нормативного акта. Зокрема, якщо НПА прийнято суб’єктом нормотворення виключно з порушенням правил нормопроектувальної техніки, правил правопису – Міністерство юстиції не відмовляє в реєстрації такого акта, а приймає рішення про його державну реєстрацію. Але зазначені недоліки мають бути усунені протягом 5 робочих днів. При цьому у суб’єкта нормотворення немає необхідності проводити повторне узгодження цього акта із заінтересованими органами.

«Переконані, рішення Уряду дозволить суттєво пришвидшити процедуру ухвалення нормативних актів, що зробить роботу системи державного управління більш ефективною», – додав Олександр Банчук.

Урядовий портал

Залиште коментар