Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Створено єдиний державний сайт з бази небезпечної нехарчової продукції

0 130

Відповідно до вимог закону України “Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції” створено сайт з бази небезпечної нехарчової продукції включає інформацію про дитячі товари, будматеріали, миючі засоби, медичні вироби та інші потенційно небезпечні товари.

У Міністерстві економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства України заявили про запуск всеукраїнської бази небезпечної нехарчової продукції Увага. Про це в понеділок, 18 травня, повідомила прес-служба відомства.

Відзначається, що на сайті можна перевірити, чи безпечна та чи інша продукція.

База Увага включає наступні категорії товарів:

  • дитячі товари;
  • будівельні вироби та матеріали;
  • промислові вироби та обладнання,
  • паливо,
  • медичні вироби,
  • миючі засоби,
  • електричні та електронні прилади;
  • піротехнічні вироби.

При цьому сайт має три розділи: споживачам, бізнесу та органам ринкового нагляду.

Крім того, на сайті бази можна дізнатися, як купувати товари он-лайн безпечно, що робити в разі придбання небезпечної продукції, куди звертатися в разі порушення прав покупця, які документи потрібні для продажу товарів на ринку України, корисні посилання для інспекторів та інше.

На сайті також вказані контактні дані всіх органів ринкового нагляду та сфери їх повноважень, що дозволить кожному без зайвих проблем звернутися до відповідного органу за допомогою чи порадою, повідомили в Мінекономіки.

Раніше вчені повідомляли, що побутові товари небезпечні для здоров’я чоловіків. Хімікати, що містяться в побутових товарах, надають небезпечний вплив на статеві клітини людини.

Нагадаємо, раніше вчені заявили, що регулярне використання чистячих засобів під час прибирання квартири підвищує ризик порушення роботи легенів.

Залиште коментар