Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Стипендія виплачується за підсумками успішності

0 27

Академічні стипендії призначаються згідно з рейтингом успішності, який складається з знань студентів протягом останнього навчального семестру по кожному факультету, курсу, спеціальності.
При цьому складова успішності в рейтингу займає не менше 90% рейтингового бала.
Процедура визначення рейтингових балів визначається навчальним закладом. До складу комісії, яка вирішує питання призначення стипендій студентам вузів, входить не менше половини представників студентського самоврядування та профспілкових організацій студентів і аспірантів.
Стипендії студентів, які займуть високі рейтингові позиції, збільшуються на 45%.
Соціальна стипендія в обов’язковому порядку виплачується студентам і курсантам невійськових вузів, які за результатами навчального семестру не мають академічної заборгованості, незадовільних результатів навчання, включені в рейтинг і відносяться до однієї з категорій:
1) діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, особи з їх числа, а також особи, які в період навчання у віці від 18 до 23 років залишилися без батьків;
2) чорнобильці, які мають пільги при призначенні стипендії;
3) діти шахтарів;
4) учасники АТО, діти загиблих учасників АТО і майданівців, внутрішньо переміщені діти.
Порядок призначення і виплати стипендій затверджений постановою Кабміна від 28 грудня 2016 року № 1050  і діє з 1 січня 2017 року.
Вузи призначають стипендії відповідно до встановленого порядку з першого числа місяця, що настає після дати закінчення семестрового контролю за перший семестр 2016/17 навчального року в відповідно до навчальних планів з відповідних спеціальностей (напрямів підготовки) та рейтингами, сформованими за середнім балом семестрового контролю за перший семестр навчального року.

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар