Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Стартує приватизація державних ЗМІ

29

Незабаром державні та комунальні ЗМІ стануть більш незалежними, оскільки чиновники будуть позбавлені можливості впливати на редакційну політику.
Першочергово будуть роздержавлено 244 друкованих засоби масової інформації – така кількість ЗМІ і редакцій звернулися до Держкомтелерадіо з клопотанням про участь в першому етапі реформування і увійшли до відповідного Переліку.
Це, зокрема, комунальні ЗМІ з усіх областей України. Також в Переліку є 11 видань, засновниками або співзасновниками яких були центральні органи державної влади – газети «Пенсійний кур’єр», «Ваше здоров’я», журнали «Вісник Пенсійного фонду України», «Охорона праці», «Фінансовий контроль», «Землевпорядний вісник» і т.д.
Перелік затверджений постановою Кабміну від 23 листопада № 848.
Нагадаємо, ЗМІ реформуються відповідно до Закону «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації», яким передбачено, що органи влади і місцевого самоврядування виходять зі складу засновників або співзасновників друкованих ЗМІ. Реформування буде проведено в два етапи: на першому етапі реформують ті ЗМІ, які самі подали відповідні клопотання, а на другому етапі, протягом двох років, будуть реформовані інші ЗМІ.

Джерело:

ЮРЛІГА

Комментарии