Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Стартує приватизація державних ЗМІ

0 78

Незабаром державні та комунальні ЗМІ стануть більш незалежними, оскільки чиновники будуть позбавлені можливості впливати на редакційну політику.
Першочергово будуть роздержавлено 244 друкованих засоби масової інформації – така кількість ЗМІ і редакцій звернулися до Держкомтелерадіо з клопотанням про участь в першому етапі реформування і увійшли до відповідного Переліку.
Це, зокрема, комунальні ЗМІ з усіх областей України. Також в Переліку є 11 видань, засновниками або співзасновниками яких були центральні органи державної влади – газети «Пенсійний кур’єр», «Ваше здоров’я», журнали «Вісник Пенсійного фонду України», «Охорона праці», «Фінансовий контроль», «Землевпорядний вісник» і т.д.
Перелік затверджений постановою Кабміну від 23 листопада № 848.
Нагадаємо, ЗМІ реформуються відповідно до Закону «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації», яким передбачено, що органи влади і місцевого самоврядування виходять зі складу засновників або співзасновників друкованих ЗМІ. Реформування буде проведено в два етапи: на першому етапі реформують ті ЗМІ, які самі подали відповідні клопотання, а на другому етапі, протягом двох років, будуть реформовані інші ЗМІ.

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар