Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Спрощені умови госпдіяльності з виробництва біопалива

0 18

Скасовано ведення держреєстру виробників біологічних видів палива – таким чином вирішено спростити умови здійснення підприємницької діяльності в даній сфері.
Зі статті 8 Закону «Про альтернативні види палива» виключені частини третя і четверта, згідно з якими суб’єкти господарювання, які здійснюють господарську діяльність у сфері виробництва, зберігання та введення в обіг рідких біологічних видів палива та біогазів, підлягають внесенню до державного реєстру виробників рідких біологічних видів палива і біогазів в порядку, встановленому Кабміном.
Це передбачено Законом № 1713-VIII «Про внесення змін до статті 8 Закону «Про альтернативні види палива» , який вступив в силу сьогодні, 24 листопада.
Закон повинен забезпечити чітку систему і прозорість здійснення держрегулювання в сфері використання альтернативних видів палива шляхом проведення Держенергоефективності ідентифікацію палива як альтернативного.

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар