Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Спрощені правила перетину кордону дітьми

13

Кабмін спростив деякі процедури виїзду за кордон окремих категорій громадян України, які досягли 16-річного віку.

Батькам надали право доручати супровід дітей, які подорожують повітряним транспортом, членам екіпажу літаків відповідно до вимог Міжнародної організації цивільної авіації.

Також уточнено термін дії проїзного документа дитини. Діти, які не досягли 16-річного віку, можуть виїжджати за кордон до закінчення терміну дії їх проїзного документа. Тобто він діє протягом терміну, на який видано державним органом.

Крім того, врегульовано порядок перетину кордону дітьми, які народилися за межами України. Тепер для перетину державного кордону цієї категорією неповнолітніх громадян України в супроводі одинокої матері, досить мати паспортний документ і свідоцтво про народження, видане компетентними органами іноземної держави, яке не містить відомостей про батька дитини і завірена в установленому порядку.

Джерело:

Юрліга

Комментарии