Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Сприяння самогубства стане кримінально караним

0 31

Депутати мають намір встановити, що злочином є доведення особи не тільки до самогубства, але і до спроби самогубства, що стали наслідком не тільки жорстокого поводження, шантажу, примусу до протиправних дій, систематичного приниження людської гідності, але і підбурювання, в тому числі підкупу, обману, а також будь-якого сприяння здійсненню самогубства.

Це пов’язано з високою латентністю доведення до самогубства і відсутністю в КК норми, яка дозволяла б за доведення до самогубства через Інтернет залучати до відповідальності.

Законопроект № 4088 «Про внесення змін до Кримінального кодексу України (відносно встановлення кримінальної відповідальності за сприяння вчиненню самогубства)» прийнятий за основу 24 травня.

Відзначимо, що санкція ст. 120 КК передбачає обмеження або позбавлення волі на строк до 3 років.

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар