Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Скасовано «Закон Савченко»

0 54

У новій редакції викладено частину п’яту статті 72 «Правила складання покарань і зарахування строку попереднього ув’язнення» Кримінального кодексу України.

Тепер попереднє ув’язнення зараховується судом у строк покарання у разі засудження до позбавлення волі день за день або за правилами, передбаченими в частині першій цієї статті.

При призначенні покарань, не зазначених у частині першій цієї статті, суд, враховуючи попереднє ув’язнення, може пом’якшити покарання або повністю звільнити засудженого від його відбування.

Закон «Про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо правила складання покарань і зарахування строку попереднього ув’язнення)» (проект № 5534) прийнятий на ранковому засіданні ВР 18 травня.

Нагадаємо, зараховувати за 2 дня колонії 1 день в СІЗО запропонувала нардеп Надія Савченко. Після прийняття Закону його кілька разів намагалися скасувати. Цього разу спроба увінчалася успіхом.

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар