Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Схвалено Закон про застосування санкцій до телеканалів

0 16

Верховна Рада прийняла Закон щодо удосконалення процедури застосування санкцій Нацрадою з телебачення і радіомовлення (проект № 4815).

У Закон «Про телебачення і радіомовлення» внесені зміни, що передбачають процедуру визначення розміру штрафних санкцій та їх застосування Національною радою з питань телебачення і радіомовлення.

Розрахунок розмірів штрафів пропонується здійснювати відповідно до нарахованого розміром ліцензійного збору ліцензіату за видачу ліцензії, без урахування умов (зменшення / збільшення), що діють на момент прийняття Нацрадою рішення про накладення штрафу.

Також передбачена можливість безпосереднього накладення штрафних санкцій за порушення положень Закону, щоб уникнути негативних наслідків для суспільства і держави.

Крім того, Нацрада зможе застосовувати штраф незалежно від того, застосовувалася чи до порушника санкція у вигляді попередження.

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар