Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Щодо законодавчих змін: обговорення

0 4

На виконання доручення прем’єр-міністра України Дениса ШМИГАЛЯ у ДРС зібрали інформацію щодо переліку законодавчих актів чи їх складових норм, що містять додаткові бар’єри для ведення господарської діяльності, та які варто переглянути, змінити або вилучити із законодавства України.

Пропозиції щодо змін до законодавства були узагальнені та скомпоновані по видам законів (кодексів).

Водночас на адресу ДРС надійшли пропозиції щодо потреби у змінах до відомчих нормативних документів, які також, на думку кореспондентів, містять додаткові бар’єри для ведення господарської діяльності, та які варто переглянути, змінити або вилучити із законодавства України.

ДРС пропонує усім зацікавленим особам взяти участь у публічних обговореннях запропонованих змін до законодавчих (Додаток №1) та відомчих нормативних документів (Додаток №2), що містять додаткові бар’єри для ведення господарської діяльності, та які варто переглянути, змінити або вилучити із законодавства України.

Інформацію з коментарями, відносно запропонованих змін, просимо надсилати на електрону адресу: l.kim@drs.gov.ua до 31 серпня 2020 року за формою яка додається.

Додаток: форми таблиць для обговорення.

Таблиця №1

Законодавчі акти, які потребують змін

Номер пропозиції/або стаття закону (кодексу) Підтримую Коментар (обґрунтування) Заперечую Коментар (обґрунтування)
         

Таблиця №2

Відомчі нормативні документи, які потребують змін

Назва постанови, наказу, інструкції тощо Підтримую Коментар (обґрунтування) Заперечую Коментар (обґрунтування)
         

Контактний телефон – 239 76 32 Лейла Кім, начальник відділу координації органів виконавчої влади з питань дерегулювання.

Залиште коментар