Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Сервіси органів РАГС можуть передати на місця

0 30

Виконавчим органам сільських, селищних і міських рад планують розширити повноваження з надання адмінпослуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану.

Комітет ВР з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування розглянув відповідний урядовий законопроект № 6150 і прийняв рішення за результатами розгляду в першому читанні прийняти його за основу.

Також порядок держреєстрації актів цивільного стану спростять шляхом скорочення термінів розгляду заяв і можливості їх подачі в електронній формі.

Передача всіх повноважень займе кілька років (до 1 січня 2023 року), а протягом перехідного періоду функції будуть виконуватися територіальними органами Мін’юсту.

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар