Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Розмитнити євробляху буде простіше та швидше

0 35

Уряд вирішив прискорити процедуру митного оформлення авто на єврореєстрації, тимчасово скасувавши обов’язкову екологічну сертифікацію таких автомобілів.

Відповідну постанову прийнято на засіданні Кабміну 13 лютого.

Якщо у техпаспорті авто вказано відповідність екологічним нормам, її не треба буде вдруге підтверджувати в органах сертифікації.

Тимчасове скасування сертифікації діятиме до 24 травня 2019 року, тобто до закінчення дії Тимчасового порядку розмитнення транспортних засобів.

Крім того, 22 лютого закінчується пільговий період визначення ставки акцизного податку із застосуванням коефіцієнта 0,5 для авто на єврореєстрації. Тому 20, 21 і 22 лютого час роботи підрозділів митниці, що здійснюють митне оформлення, продовжений до опівночі. Про це повідомляє ДФС.

Залиште коментар