Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Російські телепередачі більше не вважаються європейськими – діє Закон

0 24

Закон від 17.05.2016 № 1364-VIII «Про внесення змін до статті 28 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» щодо визначення передач європейского виробництва» вступив в силу сьогодні, 15 вересня.

Законом чітко визначається поняття передачі європейського виробництва – це передача, створена однією або кількома юридичними особами-резидентами держав, які ратифікували Європейську конвенцію про транскордонне телебачення.

До передачам європейського виробництва також відносяться передачі, виготовлені на замовлення юросіб-резидентів держав, які ратифікували Конвенцію, за умови, що безпосереднім виробником такої передачі є також особи-резиденти таких держав.

Відзначимо, що РФ не ратифікувала дану Конвенцію.

У разі, якщо передача створена на замовлення або за участю одного або декількох юридичних осіб-резидентів країни, яка визнана Верховною Радою України державою-агресором (державою-окупантом), така передача не може вважатися передачею європейського або українського виробництва.

Також Законом уточнюється, що в проміжках часу між 07.00 та 23.00 ліцензіати (крім спутнікогово мовлення) повинні транслювати передачі європейського виробництва, а також США і Канади, не менше 70% від загального тижневого обсягу мовлення (було – 80%).

Ухвалення таких змін покликане сприяти захисту європейського телеінформаційного простору, заохочувати до створення вітчизняних передач, а також наблизить вітчизняне законодавство до європейських стандартів.

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар