Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Ратифіковано Конвенцію про уникнення подвійного оподаткування з Мальтою

0 29

Верховна Рада ратифікувала Конвенцію між Урядом України і Урядом Республіки Мальта про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи і Протокол до неї.

Конвенція і Протокол були здійснені 4 вересня 2013 року в Києві і вступають в силу з дати отримання дипломатичними каналами останнього повідомлення про завершення всіх необхідних внутрішньодержавних процедур.

Податками, на які поширюється дія Конвенції, зокрема, є:

a) в Україні: податок на прибуток підприємств і податок на доходи фізичних осіб;

b) в Республіці Мальта – податок на дохід.

Конвенція застосовується також до будь-яких ідентичних або значним чином подібні податки, які стягуються кожною країною після дати підписання цієї Угоди в доповнення до існуючих податків або замість них. Компетентні органи держав будуть повідомляти один одного про будь-які істотні зміни, що відбулися в їхніх податкових законодавствах.

Протокол стосується міжнародних перевезень і дивідендів.

Закон «Про ратифікацію Конвенції між Урядом України і Урядом Республіки Мальта про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи і Протоколу до неї» (проект № 0141) прийнятий Верховною Радою 13 квітня.

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар