Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Рада проголосувала за запровадження кримінальної відповідальності за фото- та відеозйомку переміщень ЗСУ.

0 76

Рада проголосувала за запровадження кримінальної відповідальності за фото- та відеозйомку переміщень ЗСУ.
Про це повідомив нардеп Олексій Гончаренко.
Він повідомив, що КК доповнюється Статтею 114-2: Несанкціоноване розповсюдження інформації про направлення, переміщення зброї, озброєння та бойових припасів в Україну в умовах військового чи надзвичайного стану.
1. Поширення інформації про спрямування, переміщення зброї, озброєння та бойових припасів в Україні, в тому числі про її переміщення по території України, якщо така інформація не розміщувалася у відкритому доступі до Генштабу або Міноборони або в офіційних джерелах відповідних відомств країн-партнерів, вчинене в умовах військового або надзвичайного стану – карається позбавленням волі на строк від трьох до п’яти років.
2. Розповсюдження інформації про переміщення, рух або розташування ЗСУ або інших військових формувань, по можливості їх ідентифікації на місцевості, якщо така інформація не розміщувалася у відкритому доступі Генштабом ЗСУ в умовах військового чи надзвичайного стану, – карається позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років.
3. Дії, передбачені ч. 1 і 2 статті, вчинені за попередньою змовою групою осіб або за корисливими мотивами, або з метою надання такої інформації державі, яка здійснює збройну агресію проти України або незаконному збройному формуванню, або якщо вони спричинили тяжкі наслідки, – караються позбавленням волі терміном від восьми до дванадцяти років.

Залиште коментар