Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Прощену кредитором суму пропонують не вважати додатковим благом для переселенців

0 0

На розгляд ВРУ подано законопроект №2330 “Про внесення змін до підрозділу 1 розділу ХХ Податкового кодексу України у зв’язку із прийняттям Закону України “Про внесення змін до Закону України забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб” щодо звільнення внутрішньо переміщених осіб від негативних наслідків невиконання грошових зобов’язань”.

Метою документа є звільнення від оподаткування ПДФО додаткового блага, яке виникає у внутрішньо переміщених осіб, що втратили місце проживання, та отримання доходу, в результаті перерахунку кредиторами заборгованості для внутрішньо переміщених осіб за договорами кредиту та договорами позики.

Законопроектом пропонується доповнити підрозділ 1 розділу ХХ ПКУ новим п. 11, згідно з яким не вважається додатковим благом платника податку та не включається до розрахунку загального місячного (річного) оподатковуваного доходу сума прощена (анульована) кредитором у зв’язку із перерахунком, проведеним кредитором відповідно до ст. 92 Закону України “Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб”.

Як зазначається, прийняття проекту Закону дозволить зменшити фінансове навантаження на боржників за договорами кредиту, позики, постраждалих від конфлікту на Сході України та тимчасової окупації АР Крим, з огляду на втрату ними сталих джерел доходу та майна, також зміцнить довіру цих осіб до органів державної влади та до України в цілому.

За інформацією Вісника ДФСУ.

Залиште коментар