Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Продовжено термін введення ліцензування міжнародних вантажних автоперевезень

0 23

Уряд пішов назустріч бізнесу і затвердив зміни до Ліцензійних умов у сфері автомобільного транспорту, якими подовжив термін запровадження ліцензування міжнародних вантажних автоперевезень з двох до шести місяців. Попередня редакція Ліцензійних умов, затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 02.12.2015 №1001, передбачала, що протягом двох місяців з дня набрання умовами чинності, міжнародні автомобільні перевізники зобов’язані отримати ліцензії, а ліцензіати подати документи та відомості про приведення своєї діяльності у відповідність до Ліцензійних умов органу ліцензування. Оскільки за виділений час не всі перевізники встигли отримати ліцензії, Державна служба України з безпеки на транспорті запропонувала, а Уряд ухвалив зміни до Ліцензійних умов, завдяки яким строки збільшені з двох до шести місяців. Це дозволить бізнесу у спокійному темпі виконати Ліцензійні умови та продовжити діяльність.

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 4 лютого 2016 р. № 42

Київ

Про внесення зміни до пункту 2 постанови
Кабінету Міністрів України
від 2 грудня 2015 р. № 1001

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести зміну до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 2 грудня  2015 р. № 1001 “Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів та небезпечних відходів автомобільним транспортом, міжнародних перевезень пасажирів та вантажів автомобільним транспортом” (Офіційний вісник України, 2015 р., № 98, ст. 3358), замінивши у підпунктах 2 і 3 слова “два місяці” словами “шість місяців”.

Прем’єр-міністр України                                                         А. ЯЦЕНЮК

Джерело:

Урядовий портал

Залиште коментар