Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Про зняття вікових обмежень для роботи на державній службі

0 30

Верховна Рада підтримала у першому читанні проект закону №4096 щодо зняття вікових обмежень для роботи на державній службі

За відповідне рішення проголосували 260 народних депутатів.

Актуальність зазначеного питання обумовлена, перш за все, захистом інтересів суспільства та держави. Так як у виняткових випадках, виникає потреба у залишенні державного службовця на займаній посаді після досягнення ним 65 – річного віку для більш ефективного функціювання державного органу.

Метою законопроекту забезпечення ефективного функціонування державних органів України та впровадження гнучкого підходу у врегулюванні граничного віку перебування на державні службі, відповідно до практики законодавства країни членів Європейського Союзу та Конституції України.

Законопроектом передбачається внесення змін до Закону України “Про державну службу” щодо можливості, повторного призначення на один рік державного службовця, який досяг пенсійного віку без обов’язкового проведення конкурсу щорічно.

Крім того законопроектом пропонуються зміни до абзацу другого частини четвертої статті 91 Закону України “Про державну службу” щодо відповідності Закону України “Про державну службу” до Конституції України з питань здійснює Головою Верховної Ради України повноважень, як суб’єкта призначення стосовно Керівника Апарату Верховної Ради України.

Залиште коментар