Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Прийнято Закон, що встановлює європейські вимоги до поводження з побічними продуктами тваринного походження

0 33

Верховна Рада 20 вересня прийняла Закон «Про внесення змін до Закону України« Про побічних продуктах тваринного походження, не призначених для споживання людиною »(законопроект № 2150а).

Зміни стосуються узгодження положень Закону в сфері поводження з продуктами тваринного походження, що відносяться до категорії II, з вимогами законодавства ЄС.

Змінами, зокрема:
– Визначено поняття органічних добрив і покращувачів ґрунту;
– До переліку побічних продуктів тваринного походження категорії II додано немінералізованние гуано і зміст травного тракту;
– Встановлені способи, за допомогою яких повинні бути використані, оброблені чи перероблені побічні продукти тваринного походження категорії II і т.д.

Завданням Закону є створення належних і відповідають законодавству ЄС вимог до поводження з побічними продуктами тваринного походження категорії II, а також усунення невиправданих бар’єрів для розвитку тваринницької галузі, вироблення органічних добрив і покращувачів ґрунту.

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар