Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Прийнято Закон про спрощення працевлаштування учасників АТО

0 33

Верховною Радою 7 липня прийнятий Закон «Про внесення зміни до статті 14 Закону« Про зайнятість населення »щодо додаткових гарантій у сприянні працевлаштуванню учасників бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення» (законопроект № 2095а-д).
Законодавчим актом до переліку категорій громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, включено учасників бойових дій, зазначених у пунктах 19 і 20 частини першої статті 6 Закону «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».
Зміни стосуються тільки осіб, які зареєстровані в державній службі зайнятості і знаходяться на обліку як безробітні.
Відповідно до Закону про зайнятість, наявність даних гарантій означає, що для працевлаштування певних категорій осіб підприємствам, установам і організаціям з чисельністю штатних працівників понад 20 осіб встановлюється квота 5% середньооблікової чисельності штатних працівників за попередній календарний рік.
Закон вступить в силу через місяць з дня його опублікування.

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар