Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Прийнято Закон про оцінку впливу на навколишнє середовище

0 24

Верховна Рада 4 жовтня ухвалила Закон «Про оцінку впливу на навколишнє середовище» (законопроект № 2009а-д).

Встановлюються правові та організаційні засади оцінки впливу на навколишнє середовище, спрямованої на запобігання шкоди навколишньому середовищу, забезпечення екологічної безпеки, охорони навколишнього середовища, раціонального використання і відтворення природних ресурсів, в процесі прийняття рішень про здійснення господарської діяльності, яка може мати значний вплив на навколишнє середовище , з урахуванням державних, громадських та приватних інтересів.

Закон зобов’язує компанії, які хочуть працювати на тій чи іншій території, проходити оцінку наслідків впливу на навколишнє середовище.

Крім того, Закон забезпечить участь громадськості в обговоренні та розвитку територій.

«Якщо інвестор хоче побудувати у населеного пункту, наприклад, нафтопереробний завод або хімічне виробництво, то після набрання чинності цим Законом він зобов’язаний пройти обговорення з громадськістю, отримати висновок екологів про вплив цього виробництва на навколишнє середовище, і вже потім почати будівництво», – раніше пояснював міністр екології О. Семерак.

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар