Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Прийнято Закон про оцінку впливу на навколишнє середовище

37

Компанії, які хочуть працювати на тій чи іншій території, зобов’язані проходити оцінку наслідків впливу на навколишнє середовище.

Буде забезпечено участь громадськості в обговоренні та розвитку територій.

Встановлюються правові та організаційні засади оцінки впливу на навколишнє середовище, спрямованої на запобігання шкоди навколишньому середовищу, забезпечення екологічної безпеки, охорони навколишнього середовища, раціонального використання і відтворення природних ресурсів, в процесі прийняття рішень про здійснення господарської діяльності, яка може мати значний вплив на навколишнє середовище , з урахуванням державних, громадських та приватних інтересів.

Закон «Про оцінку впливу на навколишнє середовище» (законопроект № 2009а-д) був прийнятий на вечірньому засіданні ВР в редакції Комітету з пропозиціями Президента.

Нагадаємо, цей Закон і Закон «Про стратегічну екологічну оцінку» (законопроект № 3259) були прийняті 4 жовтня й передбачають перевірку бізнесу на екологічність. Закони були повернуті в парламент з пропозиціями Президента 31 жовтня. Після вето Президента в парламенті не вистачило голосів для повернення Закону «Про стратегічну екологічну оцінку» на доопрацювання. 7 лютого 2017 року Верховна Рада прийняла рішення відправити проект на доопрацювання в профільний комітет.

Джерело:

ЮРЛІГА

Комментарии