Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Прийнято Закон про оцінку впливу на навколишнє середовище

0 38

Компанії, які хочуть працювати на тій чи іншій території, зобов’язані проходити оцінку наслідків впливу на навколишнє середовище.

Буде забезпечено участь громадськості в обговоренні та розвитку територій.

Встановлюються правові та організаційні засади оцінки впливу на навколишнє середовище, спрямованої на запобігання шкоди навколишньому середовищу, забезпечення екологічної безпеки, охорони навколишнього середовища, раціонального використання і відтворення природних ресурсів, в процесі прийняття рішень про здійснення господарської діяльності, яка може мати значний вплив на навколишнє середовище , з урахуванням державних, громадських та приватних інтересів.

Закон «Про оцінку впливу на навколишнє середовище» (законопроект № 2009а-д) був прийнятий на вечірньому засіданні ВР в редакції Комітету з пропозиціями Президента.

Нагадаємо, цей Закон і Закон «Про стратегічну екологічну оцінку» (законопроект № 3259) були прийняті 4 жовтня й передбачають перевірку бізнесу на екологічність. Закони були повернуті в парламент з пропозиціями Президента 31 жовтня. Після вето Президента в парламенті не вистачило голосів для повернення Закону «Про стратегічну екологічну оцінку» на доопрацювання. 7 лютого 2017 року Верховна Рада прийняла рішення відправити проект на доопрацювання в профільний комітет.

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар