Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Припинено співпрацю з РФ по експорту військової продукції

0 73

Припинено дію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Російської Федерації про порядок взаємодії при здійсненні експорту товарів (продукції) військового призначення в треті країни.

Угода була укладена 18 липня 2003 року в Ялті і передбачало співпрацю за наступними напрямками:

– експорт товарів військового призначення до третіх країн;

– проведення спільних маркетингових та патентно-ліцензійних досліджень світових ринків військових товарів та обмін інформацією з цих питань;

– проведення консультацій з метою узгодження рівня експортних цін і тарифів на постачання в треті країни військової продукції;

– формування механізму взаємного вирішення питань забезпечення патентного захисту військових товарів при здійсненні експорту в треті країни;

– кооперація в проведенні ремонту озброєння і військової техніки з метою експорту військової продукції в треті країни і ін.

Постанова Кабміну від 9 серпня 2017 року № 598 про припинення дії міжурядової угоди про порядок взаємодії при здійсненні експорту товарів (продукції) військового призначення до третіх країн вступило в силу сьогодні, 16 серпня.

Рішення прийнято з метою приведення двосторонньої договірно-правової бази з Російською Федерацією у відповідність з сучасними реаліями відносин з цією державою.

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар