Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Припинені виконавчі провадження по державним шахтам

0 22

До 1 січня 2019 р підлягають призупиненню виконавчі провадження та заходи примусового виконання рішень щодо державних вугледобувних підприємств. Також знімаються арешти і заборони на відчуження їх майна за такими виконавчих проваджень.

Винятки: рішення про виплату зарплати, вихідної допомоги, інших виплат (компенсацій), що належать працівнику у зв’язку з трудовими відносинами; про відшкодування матеріальної (майнової) шкоди, завданої каліцтвом, іншим ушкодженням здоров’я або смертю, стягнення аліментів; про стягнення заборгованості зі сплати внесків до фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування і заборгованості по сплаті єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування до органів ПФУ.

Справи про банкрутство державних вугледобувних підприємств до 1 січня 2019 р не відкриваються.

Закон «Про відновлення платоспроможності державних вугледобувних підприємств» (проект № 6212) прийнятий Верховною Радою 13 квітня.

Провадження у справах про банкрутство державних вугледобувних підприємств, відкриті до набрання чинності Законом, підлягають припиненню, крім випадків, коли ліквідація відбувається за рішенням власника.

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар