Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Президент затвердив створення Ставки Верховного Головнокомандувача

0 32

Президент Петро Порошенко ввів в дію рішення РНБО від 13 вересня 2017 року «Про Ставці Верховного Головнокомандувача», якому присвоєно гриф «для службового користування». Затверджено також Положення про Ставці Верховного Головнокомандувача (з позначкою «цілком таємно»).

Секретарю РНБО згідно з повноваженнями, визначеними Положенням про Ставці Верховного Головнокомандувача, доручено вжити організаційних заходів для забезпечення належної діяльності Ставки в разі її створення і взяти під контроль виконання відповідного рішення РНБО.

Указ Президента України від 10 жовтня 2017 року № 313/2017 «Про рішення Ради національної безпеки та оборони України від 13 вересня 2017 року «Про Ставку Верховного Головнокомандуючуго» набере чинності з дня опублікування.

Відповідно до Закону «Про оборону України» Ставка Верховного Головнокомандуючуго як вищий колегіальний орган військового керівництва обороною держави може створюватися для забезпечення стратегічного керівництва Збройними Силами України, іншими військовими формуваннями та правоохоронними органами в особливий період.

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар