Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Президент закликає народних депутатів підтримати зміни до Закону про заочне правосуддя

0 11

Президент України Петро Порошенко закликав народних депутатів підтримати технічні зміни до Закону “Про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України щодо невідворотності покарання за окремі злочини проти основ національної безпеки, громадської безпеки та корупційні злочини”, який був ухвалений у жовтні 2014 року.

Під час зустрічі із керівниками парламентських фракцій та депутатських груп Глава держави заявив: “Ті, хто втік до Російської Федерації – країни-агресора, з тих чи інших обставин не був включений до розшуку Інтерполу. Таким чином через ці технічні механізми отримали індульгенцію від справедливого покарання за скоєння злочину”.

Тож Петро Порошенко звернувся до присутніх на зустрічі і закликав підтримати запропоновані зміни задля притягнення винних до відповідальності. “Внесення змін технічних до Закону про заочне правосуддя дає можливість відновлення справедливості”, – наголосив Президент.

Він також підкреслив, що зібрані слідчими органами України та Прокуратурою докази мають бути негайно передані до суду. “Через прозорий механізм судового процесу злочинці, в тому числі винні за безневинні жертви на Майдані, мають бути притягнуті до відповідальності”, – наголосив Глава держави.

Джерело:

Пресс-служба Президента

Залиште коментар