Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Президент ввів нові санкції проти РФ

0 81

Введено в дію рішенння РНБО від 2 травня 2018 «Про застосування та відміну персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)».

Відповідний Указ Президента № 126/2018 підписаний 14 травня і оприлюднений на сайті Президента 18 травня.

Персональні економічні та інші санкції введені відносно юридичних і фізичних осіб, пов’язаних з російською агресією проти України, а також щодо яких були застосовані відповідні рішення урядами США і країн ЄС.

Санкції вводяться на три роки або безстроково по відношенню до фізичних і юридичних осіб, причетних до російської агресії проти України, до підготовки та проведення незаконного голосування в окупованому Криму в рамках виборів президента РФ, представників російської окупаційної адміністрації в Криму, бойовиків російських збройних формувань на окупованій території Донецької та Луганської областей і т.п.

Також введені санкції щодо осіб, причетних до інформаційної та кіберагресіі проти нашої країни, до протиправних дій проти громадян України, які незаконно утримуються в Росії, депутатів Держдуми і членів Ради Федерації Федеральних Зборів РФ і т.п.

Крім того, було продовжено дію санкцій, застосованих в попередні роки.

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар