Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Президент ветував Закон про віднесення працівників секретаріатів фракцій ВР до патронатної служби

0 24

Президент України Петро Порошенко ветував Закон «Про внесення змін до Закону« Про державну службу »щодо статусу працівників секретаріатів депутатських фракцій (груп)» (законопроект № 5263).

Даним Законом, прийнятим 20 жовтня, передбачалося посади працівників секретаріатів депутатських фракцій (груп) включити в число посад працівників патронатної служби.

У пропозиціях Президет зазначив, практика застосування Закону про держслужбу за час, що минув з дня набрання ним чинності, свідчить про наявність ряду проблемних питань.

П. Порошенко підкреслив, що не заперечує проти врегулювання на законодавчому рівні питання про статус працівників секретаріатів депутатських фракцій (депутатських груп) у Верховній Раді України, але необхідний комплексний підхід щодо вдосконалення положень Закону про держслужбу, а не точкові зміни.

Тому Глава держави пропонує Закон щодо статусу працівників секретаріатів депутатських фракцій відхилити.

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар