Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Президент ветував Закон про віднесення працівників секретаріатів фракцій ВР до патронатної служби

24

Президент України Петро Порошенко ветував Закон «Про внесення змін до Закону« Про державну службу »щодо статусу працівників секретаріатів депутатських фракцій (груп)» (законопроект № 5263).

Даним Законом, прийнятим 20 жовтня, передбачалося посади працівників секретаріатів депутатських фракцій (груп) включити в число посад працівників патронатної служби.

У пропозиціях Президет зазначив, практика застосування Закону про держслужбу за час, що минув з дня набрання ним чинності, свідчить про наявність ряду проблемних питань.

П. Порошенко підкреслив, що не заперечує проти врегулювання на законодавчому рівні питання про статус працівників секретаріатів депутатських фракцій (депутатських груп) у Верховній Раді України, але необхідний комплексний підхід щодо вдосконалення положень Закону про держслужбу, а не точкові зміни.

Тому Глава держави пропонує Закон щодо статусу працівників секретаріатів депутатських фракцій відхилити.

Джерело:

ЮРЛІГА

Комментарии