Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Президент ветував Закон про право військовослужбовців переукладати контракти

22

Президент України Петро Порошенко ветував Закон про внесення змін до Закону про військовий обов’язок і військову службу (законопроект № 4689, був прийнятий ВР 12 липня).

Нагадаємо, цим законодавчим актом надано право військовослужбовцям, які вже уклали контракти з ВСУ під час дії особливого періоду на період до закінчення особливого періоду або до оголошення рішення про демобілізацію, переукласти контракт терміном на 6-12 місяців або звільнитися.

У пропозиціях Президента зазначається, що згідно з прийнятим Законом право на звільнення від військової служби в Збройних Силах України одночасно отримають близько 57 тисяч військовослужбовців, тобто 28% від затвердженої законом чисельності військових в 204 тисяч чоловік. Звільнення такої кількості військовослужбовців призведе до критичного зниження укомплектованості особовим складом Збройних Сил України, що негативно вплине на їх боєздатність, вважає Глава держави.

При цьому, зазначив Президент, наявні темпи прийняття громадян на військову службу за контрактом (близько 6 тис. Осіб щомісяця) не дозволять в перспективі компенсувати кількісні показники звільнених військових.

Тому Закон пропонується відхилити.

Джерело:

ЮРЛІГА

Комментарии