Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Президент України підписав Закон, який спрощує умови ведення будівельного бізнесу та сприяє підвищенню України у рейтингу «Doing Business»

0 24

Черговий крок у дерегуляції будівельної діяльностіта сходинка для України у рейтингу “DoingBusiness”! Президент України Петро Порошенк опідписав закон № 2020-VIII “Про внесення змін до деякихзаконодавчих актів України щодо поліпшення умов ведення будівельної діяльності”. Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко.

“Знаковий і важливий для будівельної галузі! Розроблений Мінрегіоном та оцінений міжнароднимиінституціями — BRDO та World Banк. Він спрощує умови ведення будівельної діяльності, прибирає зайвіперешкоди розвитку бізнесу та усуває корупційні ризики.”

“Ми скасували зайву процедуру отримання будівельниками технічних умов від ДСНС з пожежноїбезпеки на будівництво. Відтепер ці вимоги будуть отримуватися разом з архітектурно-будівельнимивимогами. А це, в першу чергу, зменшує додаткові походи будівельників до чиновників та усуває корупційнускладову. Крім того, ці зміни дають можливість Україні піднятись у світовому рейтингу «Doing Business» за позицією «легкість в отриманні дозволів на будівництво» вже за результатами 2017 року, адже рейтинговаоцінка проводитиметься восени», – написав Геннадій Зубко.

 

Джерело:

Урядовий портал

Залиште коментар