Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Президент створив кілька нових військово-цивільних адміністрацій

0 73

Президент Петро Порошенко Указом від 19 листопада № 513/2016 утворив між цивільними та військовими адміністрації в деяких населених пунктах.

Згідно з документом, нові ВГА створюються в місті Золоте і селі Катеринівка Попаснянського району Луганської області, а також селищі Зайцеве Бахмутського району Донецької області.

Нагадаємо, Президент уповноважений створювати ВГА згідно із Законом № 141-VIII «Про військово-цивільних адміністраціях».

Військово-цивільні адміністрації – тимчасові державні органи, що діють у складі Антитерористичного центру при СБУ. Мета ВГА – забезпечення дії Конституції і законів України, безпеки і нормалізації життєдіяльності населення, правопорядку; участь у протидії диверсійним проявам і терористичним актам, недопущення гуманітарної катастрофи в районі проведення АТО. До роботи у військово-цивільних адміністраціях залучаються військовослужбовці, особи рядового і начальницького складу правоохоронних органів.

Відповідно до Закону, ВГА здійснюють свої повноваження до припинення їх діяльності в день відкриття першої сесії новообраного відповідної ради, а в разі створення обласних / районних для забезпечення громадського порядку та безпеки – до завершення АТО.

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар