Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Президент підписав Закон щодо діяльності Нацгвардії

0 17

Президент Петро Порошенко 27 грудня підписав Закон № 920-VIII «Про внесення змін до Закону «Про Національну гвардію України» щодо удосконалення правових основ діяльності Національної гвардії України». Закон був прийнятий Верховною Радою України 24 грудня 2015 року (законопроект № 3703).

Уточнено правові засади діяльності та повноваження Національної гвардії України, регламентована організація, порядок несення служби підрозділів Нацгвардії та їх взаємодія з правоохоронними органами, органами місцевого самоврядування та Міністерством оборони України.

Закон також регламентує чисельність Нацгвардії.

Відповідно до Закону, Командувач Нацгвардії призначається на посаду Президентом за поданням Міністра внутрішніх справ і звільняється з посади Президентом.

Закон також дає право іноземцям та особам без громадянства, які на законних підставах перебувають на території України у добровільному порядку (за контрактом), проходити військову службу в Нацгвардію. Ці випадки регламентуються Законом «Про військовий обов’язок та військову службу». Закон докладно регламентує права військовослужбовців Нацгвардії і її функції.

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар